Apsilankymas Angelų muziejuje. 

2018-2019 m.m.

DALYVAVOME AKCIJOJE „KITOKIE VAIKAI“

Džiaugiamės mūsų šauniaisiais plaukikais, kurie baigė programą!

Susitikimas su knygų iliustratore Marija Smirnovaite

VIKTORINA VASARIO 16-ĄJAI PAMINĖTI

Minime sausio 13 d. „LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ“.

ANYKŠČIŲ RAJONO RUSŲ KALBOS OLIMPIADA ANYKŠČIŲ A.BARANAUSKO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Judrumo savaitė

Pradinukai su priešmokyklinukais vyko įtvirtinti tai, ką jau moka ir žino apie saugų elgesį. Ir tai darė Anykščiuose Saugaus eismo kiemelyje. Pamokėles pravedė visų vaikų numylėtinis Amsis!

Mūsų priešmokyklinukai kiekvieną ketvirtadienį draugaus su knygelėmis ir bibliotekininke Ingrida!

Nuorodos į video instaliacijas

Nauji mokslo metai

 

https://www.magisto.com/video/IQBDZUVSAzU2RxtpYw?source=facebook&ref=l0vsm1o0w1c0f

 

Debeikiečiai Lietuvos šimtmetį paminėjo patrankos salvėmis! Vieną iš salvių - už Lietuvos jaunimą - garbingai iššovė mūsų mokinys Faustas! Alanas ir Tėja deklamavo eiles!

8-10 kl. vyksta integruota veikla ,,Pilietiškumo mokykla: sąmoningumas, aktyvumas, dalyvavimas".

Sveikinimai su atkurtos Lietuvos šimtmečiu ! Atidarymas su žaidimais ir 5-6 kl. mokinių pagal šimtametį receptą keptu pyragu !!!

Smagu mūsų darželinukams gauti padėkas už piešinius iš Kavarsko !

Integruojame ugdymo turinį ( etnokultūrą, liaudies tradicijas, kultūros paveldą) netradicinėse erdvėse - muziejuose."5-6, 7-8 klasių mokiniai lietuvių literatūros mokėsi Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje, kur juos pasitiko A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorius A. Verbickas ir pravedė įspūdingą Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtą pamoką.

Pilietiškumo pamoka 9-10 kl. “Prisiminkime garbius krašto veikėjus, papuoškime tautine juostele kapus ir kryžius“ vyko Debeikių apylinkėse.

Ruošiamės Lietuvos atkūrimo šimtmečiui. Mūsų ikimokyklinukai su mokytoja Dalyte nuostabiai piešia. Savo piešinius konkursams nusiųs į Alytų ir Kavarską!

2-3 kl. mokiniai apsilankė Niūronyse, dalyvavo edukacinėje programoje "Grabnyčios". Nuo seno šią dieną lietuviai meldėsi Perkūnui. Jos metu buvo integruojama etnokultūra, lietuvių kalba, lietuvių tradicijos.

Lietuvos valstybingumo šimtmečiui artėjant, prisimename garbius krašto veikėjus. 5-6 klasių lietuvių kalbos pamoka vyko bibliotekoje. Jos tema susijusi su mūsų kraštiete, kuriai šiomis dienomis būtų sukakę 95. Vaikai minėjo kalbininkės, muziejininkės, literatės prozininkės Onutės Sedelskytės gimtadienį.

„Poezijos paukštė 2018“

Ruošiamės valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui! Praneša pradinių klasių mokytojos Eglė ir Gražina: " B.Buivydaitės namelyje muziejuje dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse ,,Žibančią karūną neša Lietuva" ( ž. B.Buivydaitės), kurių metu vaikai galėjo iš trispalvių juostelių pasigaminti papuošalą bei susipažinti su rašytojos kūrybos ir gyvenimo aplinka.

Mokykloje įvyko draugiškos krepšinio varžybos su Anykščių technologijos mokyklos komanda.

Kūno kultūros mokytojas Vidas mokykloje organizavo Taikliausio šaulio varžybas, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Mokiniai varžėsi dvejose amžiaus grupėse. Sveikiname I-III vietų nugalėtojus!

Eglutės įžiebimo šventė

Po tamsos visada ateina šviesa – tokią Kalėdų žinią gruodžio 13 d. skleidė nušviestas Lajų takas!

Pasakų miestelis

Kūrybinės dirbtuvėlės

Advento vakaronė

Sustikimas su Pauliumi Stalioniu.  Papasakojo kaip gimė jo dvi pasakų knygos.


Edukacinė programa „Duonelė kasdieninė“

Susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviais Dovydu ir Laimonu.

Akimirkos iš viktorinos "Sveikatos aruodas", kuri vyko Kavarsko pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciniame centre!

Mokykloje lankėsi policijos pareigūnės Rūta Avižaitė ir Akvilė Gabrilavičienė. Jos pravedė du prevencinius pokalbius su 1-4 klasių ir 5-10 klasių mokiniais apie saugumą kelyje, atšvaitų dėvėjimą, dviračių eismo taisykles, patyčias

Šviesos diena Troškūnų Bernardinų vienuolyne.

Šiandien mokykloje lankėsi artistai iš Panevėžio. Lėlių vežimo teatras visų amžių vaikams rodė edukacinę programą " Lėlės lagamine".

Vandos Juknaitės knygos "Išsiduosi. Balsu" pėdsakais. Kaip geriau suprasti skaitomą knygą - pajusti aplinką, kurioje gimė jos idėja, susipažinti su ypatinga vietove, kurioje vyko veiksmas ir gyveno pagrindiniai veikėjai,padėjo autorės sūnus Gytis ir lietuvių kalbos mokytoja Danguolė.

Nuo šio rudens miestelio biblioteka įsikūrė mūsų mokykloje! Vaikai užsuko apžiūrėti parodėlės, senųjų spaudinių ir kartu su bibliotekininke Ingrida Markuns ir mokytoja atliko įdomių užduočių apie gyvūnus.

Netradicinio ugdymo diena skirta sveikos gyvensenos ugdymui. Ji prasidėjo linksmai ir sportiškai.

Pasinaudoję Anykščių regioninio parko kvietimu, žygių ir gamtos mylėtojai mokytojai su mokiniais ir jų tėveliais keliavo prie Būdragaidžių ežero!

Integruotos pamokos "Medžiai ir krūmai" veiklos iš lauko persikraustė į mokyklą

DERLIAUS KRAITELĖ...

MOKYTOJŲ DIENA

MINIME BALTŲ DIENĄ...

DIENA SU LĖLE...

EKSPERIMENTAI GAMTOJE

SOLIDARUMO BĖGIMAS

SU NAUJAIS MOKSLO METAIS!

6-7 klasių mokinių komanda dalyvavome Anykščių rajono jaunųjų geografų stovyklėlėje. Apsilankėme S. ir L. Didžiulių sodyboje, P.Jurkšto kraštotyros muziejuje.

Gegužės 9 - oji diena - Europos diena. Mūsų 8 klasės mokinių komanda dalyvavome Troškūnų K.Inčiūros gimnazijoje su kitomis Anykščių r. mokyklų mokiniais.

Savaitė " Be patyčių". Šį kartą vaikai norėjo artimiau susidraugauti su Amsiu ir išmokti saugiai elgtis gatvėje.

Minime Žemės dieną.

Pirmosios mūsų mokinių varžybos ! Molėtų SC dziudo turnyre " Molėtų SC taurė 2017".

Anykščių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus skaitovų konkurse „Aš tikrai myliu Lietuvą”, skirtame Kovo 11-ąjai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti dalyvavo ir mūsų mažieji.

Kovo 11 d. paminėjimas įvairiose veiklose...

Kovo 11 d. - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - išvakarėse atidarėme mokyklos mini muziejėlį,

Štai jau ir Kaziukas atskubėjo...

Susitikimas su kiaušinių skutinėtoju Vladu Martikoniu.

Mūsų mokyklos komanda " Kodėlčiukai" šauniai pairodė viktorinoje "Pasukime galveles"! Vaikai sprendė tikrai nelengvus loginius uždavinukus ir galvosūkius.

Mūsų mokyklos komanda " Kodėlčiukai" šauniai pairodė viktorinoje "Pasukime galveles"! Vaikai sprendė tikrai nelengvus loginius uždavinukus ir galvosūkius.

Liko 100 dienų!

Skanioji Užgavėnių matematika

ANYKŠČIŲ RAJONO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ VIKTORINA,,IŠ TAUTOSAKOS SKRYNIOS“. JOJE DALYVAVO IR MŪSŲ 3-4 KLASĖS KOMANDA SU MOKYTOJA GRAŽINA Šapokaite.

1-2 kl. dalyvavo edukacinėje programoje Arklio muziejuje, skirtoje senolių duonos kepimo papročiams ir pagerbimo ritualams.Atsivežti įspūdžiai...

Debeikių poezijos paukštė 2017

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Įspūdžiai iš kalėdinio renginuko...  Kalėdų senelis  pamatė vaikų paruoštą muzikinę pasaką " Bebenčiukas".

Mūsų vaikučių besmegenis nukeliavo net į Anykščius, į "Spindulėlio" darželį !

Kalėdų belaukiant įžiebėme eglutę. Debeikiai turi savo eglutę!

Belaukiant Kalėdų, priėmėme ir svečius iš Utenos mokyklos - vaikų darželio "Varpelis"! Nykštukas Tukas atvežė iš savo darželio gražuolį besmegenį ir pakvietė vaikus dalyvauti akcijoje " Keliaujantis besmegenis".

Nepakartojami ir gražūs įspūdžiai  mūsų pirmokų ir antrokų ! Kartu su tėveliais, šį kartą su mamytėm , jie gamino minkštas ir purias puošmenas savo klasės eglutei.

Paminėjome Šv. Mikalojaus dieną. Ši diena primena mums visiems , kad kiekvienas pasidalinimas tuo, ką turi, gali atnešti laimę ne tik kitiems, bet ir tam, kuris dalinasi gerumu.

KALĖDINIS SPORTO TURNYRAS: Debeikių pagrindinės mokyklos mokiniai su Viešintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro komanda su pačiu Kalėdų seneliu V. Lukoševičiumi žaidė krepšinį ir kvadratą!

Mokiniai gražiais žodžiais ir linkėjimais išrašytais balionais dalinosi su gyventojais. Juos lydėjo ir Amsis, ir policijos darbuotojai, ir moterų užimtumo centro moterys.

Integruota tėvelių ir vaikų veikla belaukiant Kalėdų.

7-8 klasių komanda  vyko į konkursą "Pasipuoškime atšvaitais" Anykščių A. Vienuolio progimnazijoje.

Debeikių seniūnijos rudens sporto šventė.

Virė virė košę, vaikai valgė atsilošę! Tarptautinę košės dieną vaikai išklausė pasakojimą apie grūdų košės naudą ir ragavo avižinės košės.

Naujasis mokyklos direktorius Paulius  organizavo visą mokyklos darbą ir buvo anglų kalbos mokytoju!

Pamoka buvo skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti, kurią vedė mokytojas Lukas Katiliauskas

Trečią kartą prisijungėme prie organizacijos " Gelbėkit vaikus" organizuojamo Solidarumo bėgimo!

5-7 kl. integruota pamoka „Obuolio kelias nuo obels iki stalo“ „Ažuožerių“ sodų sulčių spaudykloje.

Rugsėjo 26 dieną šventėme Europos kalbų dieną.

Vyresnių mokinių komanda vyko dalyvauti Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos organizuojamoje netradicinio ugdymo dienoje, skirtoje Juozo Tumo-Vaižganto gimimo dienai paminėti.

Technologijų pamoka 3-4 klasėje. Aptariame sveikos mitybos naudą, o praktinės pamokos dalyje - spaudžiame sultis.

Dalyvaujame kultūros paveldo dienų renginyje - konferencijoje mūsų mokykloje!

Susipažįstame su ugniagesio profesija...

2016-2017 M.M. rugsėjo pirmosios šventės įspūdžiai...

Įspūdžiai iš pradinukų šventės „Varpelis“

Kelionės įspūdžiai...

Vyresniųjų klasių mokiniams  pamokas vedė tėveliai.

Mūsų pradinių klasių komanda dalyvavo konkurse „ Sportuokime linksmai“ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje  Anykščių raj.

2-3 kl. vaikai su mokytoja Gražina, Žemės dienai paruošė spektakliuką pagal K. Kubilinsko eiliuotą pasaką " Mikis Plikis" .